Traurig Sollte Kleidung pilaster hylla auktion 100 Jahre getrennt Auch
Vägghylla, John Kandell (1925-1991), Sverige. "Pilaster", Källemo. Vitlackerad björk. Brännmärkt. Bredd: 20 cm. Djup: 23 cm. Höjd: 205 cm. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning - 2380
JOHN KANDELL, vägghylla, "Pilaster", Källemo AB, Värnamo. - Bukowskis
JOHN KANDELL (SVERIGE, 1925-1991). Hylla, "Pilaster", för Källemo AB, 1900-talets slut. Möbler - Övrigt - Auctionet
John Kandell | Kallemo pilaster bookshelf | MutualArt
John Kandell ´´Dubbel Pilaster´´ hylla - Stockholms Auktionsverk
JOHN KANDELL, hylla, "Pilaster", Källemo, formgiven 1989. - Bukowskis
Auktionstipset - HYLLA "Pilaster", John Kandell, Källemo, sent 1900-tal.
John Kandell, hylla ´Pilaster´ | Lauritz.com
Auktionstipset - JOHN KANDELL, hylla, "Pilaster", Källemo.
Hylla “Pilaster” - Stockholms Auktionsverk
Images for 688712. SHELF, pilaster model. - Auctionet