Se produkter som liknar Stoff Nagel Ljusstake Krom på Tradera (517728142)
السداد الحياة شكر nagel ljusstake auktion - sabiduriascolectivas.com
Nagel ljusstakar - Stockholms Auktionsverk
Stoff nagel ljusstake original | Barnebys
منصة تحليل التغطية nagel ljusstake auktion - pittsburghrealestatetoday.com
CEASAR STOFFI & FRITZ NAGEL, ljusstakar, 11 stycken, samt skål, vitmetall, BMF, Tyskland, 1900-tal, Nagel, Tyskland. - Bukowskis
LJUSSTAKE, 5 delar, Ceasar Stoffic & Fritz Nagel, vitmetall, Tyskland, 1900-talets andra hälft. - Bukowskis
LJUSSTAKAR, 12+1 delar, vitmetall, Modell S 22, Ceasar Stoffi & Fritz Nagel, Tyskland, 1900-talets andra hälft. - Bukowskis
Ceasar Stoffi, BMF Nagel, ljusstakar, 2+1 st - Lauritz.com
Ljusstakar Nagel Västtyskland 1960-tal - Stockholms Auktionsverk
Kandelaber, Design Ceasar Stoffi, för BMF/Nagel, 20 lösa moduler + fot, . Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning - 6065
LJUSSTAKAR, 14 st, Ceasar Stoffi & Fritz Nagel. - Bukowskis
Sökresultat för Bmf nagel
Caesar Stoffic & Fritz Nagel, ljusstakar, 14 st, samt skål, vitmetall, 1900-talets andra hälft. - Bukowskis
LJUSSTAKAR 4 st, bl a "Liljan", Ystad Metall, Werner Stoff "Nagel", mm. - Bukowskis